X
Введіть слово для пошуку

До уваги кандидатів на посади суддів

До уваги кандидатів на посади суддів

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

17 серпня 2021 року рішенням Вищої ради правосуддя № 1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, серед яких підсистема відеоконференцзв’язку, яка забезпечує користувачам можливість брати участь у засіданнях органів та установ системи правосуддя в режимі відеоконференції.

Для участі у засіданні Ради в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися в системі відеоконференцзв’язку (EASYCON) на вебсайті за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ.

За інформацією, розміщеною на офіційному вебсайті Державної судової адміністрації України, зауваження та рекомендації щодо функціонування системи відеоконференцзв’язку фахівці служби технічної підтримки Державного підприємства «Центр судових сервісів» готові приймати на електронну адресу: vkz.ccs@court.gov.ua та надавати необхідні консультації за телефоном: (044) 492-70-10.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку необхідно повідомити про це відповідальній особі управління забезпечення діяльності членів Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за 2–3 дні до такого засідання за телефоном: (044) 481-06-27.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради в режимі відеоконференції, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв’язку за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв’язку;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в системі відеоконференцзв’язку із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

Додатково інформуємо, що пунктом 6.1. Регламенту, зокрема, передбачено, що  відеотрансляція засідань Ради може відбуватися лише за наявності клопотань (згоди) всіх сторін (осіб, щодо яких розглядається питання порядку денного), за результатами розгляду яких Рада ухвалює відповідне рішення.

Документи надсилаються на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, із застосуванням електронного підпису, у паперовому вигляді – на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

У разі неможливості взяти участь у засіданні Вищої ради правосуддя просимо невідкладно повідомити про це на електронну адресу Ради assistant@hcj.gov.ua.